AGROTİME GÜBRE FABRİKASI, 2012 yılında Türkiye’nin Adana Organize Sanayi Bölgesi içerisinde kurulmuş olup,  ekilebilir topraklardan, kaliteli ve yüksek verim alınabilmesi amacıyla, üniversiteler ve bilim adamları ile işbirliği içerisinde,  yeni nesil organomineral gübre geliştirme ve üretimi konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Toplam 6000 m² kapalı alanı bulunan üretim tesisimizde, 4 adet katı üretim bandı, her biri kendi alanında deneyimli 45 personeli ile yılda 36.000 ton katı gübre,3.000 ton sıvı gübre 2.000 ton toz damlama gübre üretimi yapmaktayız. Katı (granül) gübreden sıvı gübreye, toz damlama gübresinden, toprak düzenleyici ürünlere varan geniş ürün yelpazemizle bitki besleme sektörünün kısa zamanda iç ve dış piyasada en tanınır ve en çok talep gören markalarından biri haline geldik. 

Fabrikamızın Mersin ve İskenderun limanlarına yakınlığı, uluslar arası pazarlarda rekabet gücümüzü arttırmaktadır.

Fabrikamızda Gübre Takip Sistemi altyapısı tamamlanmış olup, ürün sevkiyatları barkodlu olarak yapılmaktadır.

Sağlıklı beslenme ile organik gıda üretimi konusunda devreye giren Agrotime, topraktan tohuma, üründen sofralarımıza kadar ulaşan besinlerimizin maksimum kalitede olmasına büyük önem vermektedir.  Gıdalardaki son ürün kalitesini, kendi bünyesindeki ve üniversitelerdeki bilim adamları ile Ar-Ge çalışmalarından elde etmekte ve sürekli geliştirmektedir. Gelirlerimizin büyük bir kısmı araştırma ve geliştirme çalışmalarına harcanmaktadır.